Kontakt Checkin

Support

For spørsmål rundt et arrangement og påmelding må arrangøren kontaktes direkte.

 

Telefon: 380 27 000 - tast 2
- telefontid man-fre: 09-15
E-post: support@checkin.no


Salg

Bli kunde av Checkin. (ikke support)

 

Telefon: 380 27 000 - tast 1
- telefontid man-fre: 08-16
E-post: salg@checkin.no

Adresse

Checkin AS
Narviga 5
4633 Kristiansand Org. nr. 994035053 (MVA)

Ansatte i Checkin

Selskapet har 9 ansatte på
kontoret i Kristiansand

Daglig leder

Kristian Løining

E-post: kristian@checkin.no
99 52 13 32

Salgs- og markedsansvarlig

Kjell Ingvar Torvik

E-post: kjellingvar@checkin.no
93 21 11 63

Prosjektleder

Elisabeth Lunde

E-post: elisabeth@checkin.no
380 27000

Teamleder utvikling

Marius Kildedal

E-post: marius@checkin.no
38027000

Salgskonsulent

Christian Krogstad

E-post: christian@checkin.no
48 03 54 33

Interaksjonsdesigner

Jonas Træen

E-post: jonas@checkin.no
380 27000

Utvikler

Sigmund Brocks

E-post: sigmund@checkin.no
380 27000

Utvikler

Peter Oseland

E-post: peter@checkin.no
380 27000

Utvikler

Tor Andreas Johnsen

E-post: torandreas@checkin.no
380 27000

Vi ser alltid etter dyktige folk. Hvis du har lyst å bli endel av teamet vårt, send oss en CV

Send oss Cven din